مسی در اسراییل چه میکند؟؟؟

"لیونل مسی" ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا، در طول سفر چند روزه ای که به همراه هم تیمیان خود به اورشلیم داشت با گذاشتن کلاه اسرائیلی بر سر، جنجال آفرید.
 

به گزارش فرهنگ نیوز ، روزنامه صهیونیستی "ییدیعوت احرونوت" تصاویری از  سفر "لیونل مسی"، بازیکن تیم بارسلونای اسپانیا در اورشلیم منتشر کرد، که بسیار بحث بر انگیز شد.

تیم بارسلونا اسپانیا در سفر تفریحی که به اسرائیل داشت از چند منطقه از جمله کرانه باختری و دیوار "ندبه" در اورشلیم دیدار کرد. مسی در کنار هم تیمیان خود ضمن اینکه کلاه اسرائیلی بر سر گذاشت در مقابل دیوار ندبه مشغول به خواندن دعا شد.

دیوار ندبه که مقدس ترین مکان مذهبی یهودیان در اورشلیم است، برای مسیحیان و یهودیان بسیار کلیدی است. پیروان ادیان ابراهیمی در این مکان به عبادت می پردازند.
 
سفر این فوتبالیست مشهور به اسرائیل و هم تیمی های او  خشم مسلمانان را بر انگیخت.
 

منبع: قبله مسلمین

 
 
 
 
 
 
 
/ 9 نظر / 71 بازدید
هدا

سلام حسام جان خیلی خوشحالم کردی! با اینکه سنت خیلی کمه خیلی آگاه و بروزی! مطلب آخرت شدیدا جذبم کرد چون مطالعات اخیرم توهمین موضوعه ازت میخوام اگه مطالب جدیدی دراین باره داری زود ب زود آپ کن بهت سرمیزنم خواستی به منم سر بزن باافتخار لینک شدی!!!

saeed

سلام دوست گرامی به توصیه خانم سجادی ((دنیای سپید)) با وبلاگ شما آشنا شدم بسیار متاسف شدم وقتیکه این صحنه ها رو دیدم ایکاش انسانیت آنچنان در این دنیا رشد کند تا بی حرمتی به شان انسانیت در هر دین یا آیینی از بین برود هیچ فرقی ندارد مسلمان باشی مسیحی یا یهودی مهم اینست که بندگی خدا و اطاعت از دستوراتش را سرلوحه زندگیمان قرار بدهیم اینجا ایران است مهد تمدن انسانیت به امید روزی که این تمدن زیبا در همه جای دنیا پرتو افکن شود درود بر شرفت که از مقام انسانیت حمایت کرده ای و ملت ستمدیده فلسطین را حمایت لعنت خدا بر تمام کسانیکه مقام انسانیت را زیر سوال برده اند و خود را بالفطره بر دیگران برتر دانسته که فقط خدا برتر است و همگان در برابر او یکسان وآنانیکه خود را بر عده ای برتر میدانند همانا خفیف و بی ارزشترین انسانها به شمار می آیند

قطره ی بارون

دعا میکنم یکم فوتبالیستامون غیرتی بشن تو مسابقه فوتبال نشونش بدن [عصبانی]

مریم

اقای گادوز منم میخام شمارو لینک کنم اما تازه کارم و وبلاگم رو تازه ساختم لطفا کمکم کنید مرسی[گل]

مریم

شرمنده اقای گلدوز فامیلیتون رو اشتباه نوشتم پوزش[شرمنده]

مریم

ویلاگ من بلوگفاس من میتونم شما رو در لینکم قرار بدم؟ این ادرسشه Hashjin4everybody.blogfa.com

محمدرضا شیخی

سلام برادر حسام.این عکس ها فتوشاپ که نیستند؟هان؟ آخه ممکنه اسرائیل از این شیطنت ها بکنه و از عواطف و احساسات فوتبال دوستان برای موجه نشون دادن خودش استفاده کنه.ممکنه یک عده بی مغز بیان بگن چون لیونل مسی رفته اسرائیل پس دیگه حق با اسرائیله غافل از اینکه یک فوتبالیست نمیتونه معیار حق و باطل باشه لطفا جواب رو به وبم بفرست منتظرتم یا علی(ع)

امید ایرانی

❇بسم اللّه الرّحمن الرّحیم❇ آفرین بر شما! ✴✴✴ خاک بر سرش، بزدل کثافت. ✴✴✴ شما در تانگو هم هستین؟ و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

خانه دوست

سلام وبلاگ خوبی دارید از وب من هم بازدید کنید خوشحال میشم