جذب جوانان ایرانی به کانونهای هواداری از هوی متال

گروههای موسیقی شیطان پرست در اقدامی تامل برانگیز صفحات دوستیابی برای افراد فارسی زبان در شبکه های مجازی ایجاد کرده اند.
به گزارش «ندای انقلاب»، با پایان یافتن جنگ تحمیلی، ایران شاهد تهاجم گسترده ای از سوی رسانه های غربی در زمینه فرهنگی بوده است.
موضوعی که در دهه ۷۰ ، رهبر معظم انقلاب در سخنانی مبسوط سراحتا از آن با عنوان «تهاجم فرهنگی» یاد کردند.
اما نکته جالب اینکه اخیرا گروههای موسیقی تند و شیطان پرست در اقدامی تامل برانگیز اقدام به راه اندازی صفحات مخصوص به افراد فارسی زبان در فضای شبکه های مجازی نظیر توئیتر و فیس بوک کرده اند و در قالب کانون هواداران ، اقدام به جذب جوانان ایرانی و سپس انتقال باورهای نادرست خود به مخاطبان می کنند.
یکی از این گروهها ، اسلیپ نات است که به تازگی اقدام به راه اندازی صفحه هواداران ایرانی کرده است. 
در بخش معرفی این صحفه آورده شده «یکی از امتیازاتی که اسلیپ نات داره و از عوامل مهم شهرت و محبوبیت گروه هشت قدرت هست اسلیپ نات از پتانسیل بالایی که سبک کاریش دارا هست،نهایت استفاده رو میبره و با استفاده از تسلط زیاد اعضا در سازهای اختصاصی خودشون چشم هر بیننده ای رو خیره میکنه و بااجراهای مهیج وهیجان انگیز شورو شوق زیادی رو به هوادارهاش هدیه میکنه»در بخش دیگری از مطالب منتشر شده در صفحات مربوط به هواداران فارسی زبان این گروه، می خوانیم «یه ضرب المثل قدیمی ایرانی که همتون با اون آشنا هستید اینه که:بازی اشکنک داره سرشکستنک داره !!! شاید باورتون نشه اما این ضرب المثل بارها برای اسلیپ نات تداعی شده و اسلیپ نات تاوان زیادی رو برای اجراهای خشن ومهیج خودش داده!!! لیست برخی از حوادث وصدماتی که اسلیپ نات به خودش دیده که بسیاری از اونا در اجراهای زنده بوده!!
به ترتیب شماره:
۱.سوختگی پا بر اثر آتش گرفتن!
۲.شکسته شدن ۲ دنده بر اثر عمل دایوینگ !!
۳.کوفتگی و آسیب بر اثر برخورد با ShawnدرونStage
۴.پریدن با ۲ پا به سوی جمعیت و رگ به رگ شدن مچ پا!!
۵.شکافته شدن سر هنگام کار در استدیو برای ساخت ویدئویPsychosocial
۶. شکستن هر دو مچ پا در هنگام پریدن به عقب در Stage درMayhem Festival ۲۰۰۸»

اما آنچه که در مورد این گروه موسیقی به نظر لازم می رسد مطرح شود خشونت بالای نهفته در اشعار و سبک موسیقیایی این گروه است. این گروه فعالیت خود را از سال ۱۹۹۵ در آمریکا، آغاز کرده و سبک‌های مورد علاقه ی خود را از هوی متال، نو متال، آلترنتیو متال به عاریت گرفته است.

بخشی از شهرت این گروه باز می گردد به نحوه پوشش اعضا در هنگام اجراهای موسیقی . به طوریکه این گروه تا حدی از شهرت خود را مدیون داشتنِ نمای غیر متعارف نظیر پوشیدن یونیفرم‌های شبیه به هم توسط اعضای گروه که روی بعضی از آن‌ها بارکدهایی چاپ شده و استفاده از ماسکهای مخصوص، است.

آغاز مشکوک شهرت جهانی این گروه به زمانی باز می گردد که گروه اسلیپ نات پس از وقفه ای دو ساله برای تبلیغ آلبوم جدید خود حاضر به همکاری با کمپانی موسیقی شبه صهیونیستی Rick Rubin شد . کمپانی که پیش از این تهیه کنندگی آلبوم موسیقی افرادی از Johnny Cash تا Beastie Boys و Slayer را عهده دار بوده است

در بعضی از اشعار مثل " If you're ۵۵۵ thenI'm ۶۶۶! What's it like to be a heretic"، قصد و نیت شیطان پرستی به وضوح قابل ملاحظه است اما با این وجود، اعضای گروه مدعی اند این اشعار را صرفا بخاطر بازاریابی می خوانند!
جذب جوانان ایرانی به کانونهای هواداری از هوی متال
 
/ 0 نظر / 127 بازدید