توهین به مقدسات

واقعا آیا مشکل اصلی جامعه غرب ایرانه؟ یا حکومت اسلامیشه ؟ یا عراق یا افغانستان ؟

 

واقعا آیا مشکل اصلی جامعه غرب ایرانه؟ یا حکومت اسلامیشه ؟ یا عراق یا افغانستان ؟ من بهتون می گم غرب امروز با  هیچ کدوم از اینا مشکل خاصی نداره تنها مشکل اونها امروزه خداست . خدا نه به معنای ساده اونها با خدا مشکل دارن چون خدا یعنی دین . دین یعنی تقوا . تقوا هم یعنی جلو گیری از شهوت و گناه . و این اون چیزیه که دقیقا در جهت خلاف فرهنگ سکس محور اونهاست . اگه خلافه اینه اگه من اشتباه می کنم یه نفر پیدا بشه بگه چرا توی قرن ۲۱ در اوج تمدن مد شده که اسم خالقشون و اسم خداشون و زیر پاشون می نویسن؟

کفشهای جدید و زیبا و اسپورت نایک طرح خیلی جالبی داره بله درسته اسم مقدس الله یعنی خالق آسمانها و زمین و خالق خودمون . از این به بعد برای دیدن نام پروردگار جهانیان دنبال مکانهای مقدس نرین !!! زیر پاتون دنبال اسم خدا دقت کنین زیر پاتون دنبال اسم خدای خودتون بگردین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیگه تصاویر گویای همه چیز هست خودتون قضاوت کنید فقط من واسه خودم متاسفم که مسلمونم و از امام زمانم توی این آخر زمان یادم رفته. برای شادیش حداقل یه صلوات بفرستیم

راستش توی این چند روزی که این وبلاگ و ساختم دیگه داره حالم از خودم بهم می خوره که چرا داره اتفاقاتی دور و برم میافته و من سرم و کردم زیر برف آخه دیگه توهین تا چقدر؟ دشمنی تا کجا؟ آخه دیگه علنی که با خدا ابراز دشمنی نکنین !!! 

در زیر براتون  تصاویری  از ساخت یک بار (مشروب فروشی) در شهر نیو یورک امریکا  قرار دادم . که جالب بدونین این بار از هر نظر شبیه به کعبه است و جالبتر اینکه اسم اون رو هم گذاشتن مکه !!!

دیگه قضاوت با شما آیا اینها دوستن یا دشمن ؟

دوخته شدن عبارت مقدس بسم الله الرحمن الرحیم بر روی جیبهای پشتی شلوار آیا این اهانت به اصل وجود خدا نیست؟ اصلا با اسلام و مصیحیت و این چیزا کاری ندارن هدف اونها فقط پرستش شیطان بجای خداست . حالا ما با این همه ادعا چه کردیم؟ اولیش خودم باز بریم دعا کنیم مهدی بیا مهدی بیا.

 مهدی کجا بیاد؟ بیاد جایی که حتی با  خالقشون دشمنن؟ 

و اینم درج عبارت الله . محمد و اسلام در زیر کفش خوب دیگه چکاری مونده که دشمنان خدا نکردن؟ حالا ما که دوستار خدا و پیامبر و اهل بیتشیم و محرم که میشه حسین حسین می کنیم در مقابل این تبلیغات چه کردیم ؟  .

 

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
نجلا

اعصابم خرد شد...خدا لعنتشون کنه...