جاستین بیبر و نمادگرایی ماسونی

آیا این تصاویر برایتان آشنا نیست....؟

 

 

 

علامت SWASTIKA از علائم رمزی ماسونها می باشد *

 

 

(*) یک مساله ای را همینجا داخل پرانتز توضیح بدم تا یه وقت سوء تفاهم نشه... علامت سواستیکا درواقع همون چلیپای شکسته ما ایرانی هاس که قدمت چند هزار ساله هم داره ولی این ماسونهای از خدا بی خبر آنرا به عنوان نماد طبیعت ازلی و بی خدایی به کار می برند(لعنت الله علیهم اجمعین) مثل خیلی از علامتهای دیگه شون که از تمدنهای دیگه مثل مصر و هند دزدیده اند...درباره اینکه هیتلر این علامت را به عنوان نماد حزب نازی برگزید بحثش خیلی مفصله و اصلا جایش در این سایت نیست فقط به طور خلاصه بگم که بله هیتلر هم فراماسون بود و اینکه یهودیها را میکشت بر اساس توافقی بود که با آژانش یهود کرده بود تا یهودیهای آلمان از ترس کشته شدن بارشان را بردارند و به فلسطین مهاجرت کنند تا کشور اسرائیل زودتر تشکیل شود... هیتلر در برابر قتل عام یهودیها از خود آژانس یهود پول می گرفت! آمار هلوکاست هم که تاوانش را فلسطینیان مظلوم دارند پس می دهند دروغ است و عدد واقعی یهودیان کشته شده یک دهم آن چیزی است که صهیونیستها عنوان میکنند...اینها همه مسائلی است که در سالهای اخیر در کتابهای متعددی توسط خود یهودیان افشا شده است. از همگی دوستان خواهشمندم در این عصر اطلاعات و اینترنت خودشان بروند و این مسائل را تحقیق کنند تا به زوایای پنهانی تاریخ پی ببرند. برای اطلاعات بیشتر درباره روابط پشت پرده نازی ها با آژانس یهود میتوانید به لینکهای زیر مراجعه کنید:

 

http://freemasonsecret.wordpress.com/hitler-was-a-gift-for-zionism-movement

 

http://www.counter-currents.com/2011/03/the-truth-about-nazi-zionist- relations

www.jewsagainstzionism.com/antisemitism/nazisupport.cfm

 

تبلیغ رسمی آهنگ "Pray"-"دعا"، علامت ماسونی ظهور نور لوسیفر از پشت کره زمین(نماد ظهور ضد مسیح) به همراه ستاره پنج پر معکوس(نماد شیطان) --->برای ظهورش دعا کنیم!؟؟؟

تصویر بالا) علامت چشم فراماسونها در کنار علامت دلار و مثلث(نماد هرم ماسونی که چشم بالای آن قرار می گیرد) بر روی هم سه حرف کلمه USA را میسازند (ایالات متحده آمریکا که بنیانش بر سرمایه فراماسونهای حاکم استوار است و جاستین بیبر به عنوان عروسک پولساز نظام سرمایه داری محصولات آنرا تبلیغ میکند) که این نمادگرایی به وضوح روی لباس جاستین بیبر مشخص است.

PRAY FOR LUCIFER(SATAN)'S LIGHT TO ARISE SOONERعلامت ماسونی 666 نماد دجال
+ پوشانیدن یک چشم (چشم جهان بین)
The one "All Seeing Eye" & the 666(AntiChrist) signو باز هم ستاره های پنج پر...


لیدی گاگا و علامت 666

   مثلث با رأس نورانی


هرمهای ماسونی بعنوان تندیس موزیک آوارد سال 2010
?!...AMERICAN MUSIC AWARDS OR MASONIC TOTEMS


نمادگرایی شیطانی خدای هندو "شیوا"، خدای نابودگر چند دست.چشم جهان بین در پس زمینه


آنتوان لاوی کشیش اعظم کلیسای شیطان در کنار مِرولین مَنسون خوانندۀ بزرگ شیطان پرست - به علامت شیطان موسوم به "بافومت"-"Baphomet Sign" روی لباس منسون دقت کنید.

 

 

مجسمه آنتوان لاوی کشیش اعظم کلیسای شیطان در مقابل علامت شیطان(بز درون ستاره پنج پر معکوس)

 

 

 

جاستین بیبر و گروهش در پایان کنسرت ونزوئلا علامت شیطان را به حضار نشان میدهند.

 

 

 

 

جاستین بیبر در مراسم جشن کریسمس در محل Westfield-Shopping-Centre - دسامبر 2011

 

 

 

 

 

 

جاستین بیبر در کنار اسکوتر براون، کسی که هالیوود به او لقب مغز متفکر جاستین بیبر را داده است، یهودی صهیونیستی که بیبر را در کانادا کشف کرد و به هالیوود آورد، او به عنوان مدیر برنامه رسمی جاستین بیبر، کنسرت بیبر در اسرائیل را هماهنگ کرد و از نتانیاهو (نخست وزیر رژیم صهیونیستی) وقت ملاقات گرفت.

 


علامت دست شاخدار موسوم به THE MANO CORNUTO یا II CORNUTO : این حالت دستها که نماد سلام شیطانی است و برای شناسائی و وفاداری میان فرقه های ماسونی به کار میرود در اصل به معنای "برده ذهنی"- Mind-Controlled Slave است - یعنی کسی که شیطان ذهن او را کنترل میکند .

 

Satanic Induction Hand Sign for Mind-Controlled Slave
The Horned Hand, or "Cornuto", represents the Devil, Satan, the Goat,
Bathomet

 


THE DEVIL HORNS

از همان دوران طفولیت بله....!
جاستین بیبر در کنار مادرش پتی مالت در راهپیمایی همجنسگرایان در کانادا، تورنتو 2006

 

جاستین بیبر پیشتر در مصاحبه با مجله Rolling Stone گفته بود : "همجنسگرا بودن یک "تصمیم" است و پذیرش این مسأله نباید کسی را بیازارد!"

 

حالا جالبتر اینه که توی سایت رسمی طرفداران جاستین بیبر در کامنتهایی که برای این عکس گذاشته شده همه طرفداران این تحفه اسرائیلی به خاطر حضورش در این جشن باشکوه(!) و اعلام حمایت از همجنسگرایی از جاستین عزیزشان تشکر کرده اند!!! از همین میتوانید بفهمید طرفداران این پسر دخترنما متعلق به چه دسته ای هستند...

 

منبع: سایت رسمی طرفداران جاستین بیبر The Justin Bieber Shrine

http://thejustinbiebershrine.com/2012/01/rare-picture-justin-bieber-at-gay-pride-toronto-2006-with-mom.html

 

http://instinctmagazine.com/blogs/blog/photo-of-justin-bieber-at-toronto-gay-pride-surfaces?directory=100011

 

بیبر در حال نشان دادن علامت شیطان به حضار در اجرای خود در مرکز Westfield-Shopping-Centre، نوامبر 2011

 

حتما شنیده اید که جاستین بیبر اخیرا گفته است که با خداوند صحبت میکند! (البته همه میدانیم که خدای او و سایر ماسونها در اصل چه کسی است) و اما گویا تأثیر این صحبتها این بوده که جاستین در ادامه ترویج تعالیم "مسیح دجال(!)" در یک کلوپ همجنسگرایان آقایان همج*ن*س*باز را از صدای خود و احیانا چیزهای دیگر(!) بهره مند کند! ...:

 

بنابر خبر سایت رسمی شبکه MTV، جاستین بیبر پس از شرکت در مراسم جوایز MTV اروپا در شهر بلفاست ایرلند که در نوامبر 2011 برگزار شد در کلوپ همجنسگرایان ایرلند شمالی موسوم به "کرملین" حاضر شد و به اجرا پرداخت! گفته میشود که بیبر با این اقدام خواسته است اتهامات اخیر Mariah Yeater مبنی بر اینکه بیبر پدر نوزاد وی است را از خود دور کند!

 

پیوند به اصل خبر در سایت شبکه MTV :

http://www.mtv.co.uk/news/justin-bieber/336937-justin-bieber-selena-gomez-ema-belfast-gay-bar-baby-father

پیوند به همین خبر در سایت رسمی طرفداران جاستین بیبر :

http://thejustinbiebershrine.com/2011/11/justin-bieber-parties-at-gay-club-kremlin-in-belfast-uk.html 

 

جالبه اسم این سایت گذاشته شده "جاستین بیبر عروسک صهیونیسم" ولی من نمی دونستم واقعا این بشر را تبدیل به عروسک هم میکنند! تا اینکه خبر تولید عروسکهای جاستین بیبر توسط شرکت Bridge Direct Inc را در اینترنت دیدم! نمی دونم چرا ولی یاد ماجرای بتسازی بنی اسرائیل و سامری و اون ماجراهای تاریخی که همتون میدونید افتادم، شاید از نظر بعضیا این فقط یک اسباب بازیه و کسی اونو نمی پرسته() ولی یادتون نره یک نسل قراره از بدو کودکی با جاستین بیبر بزرگ شوند(بخوانید "مسخ" شوند) و بزرگترین ابزار فراماسونری هم کنترل ذهن است و قطعا هر کسی که از روی عشق و علاقه به جاستین این عروسکهارو میخره و باهاشون بازی میکنه داره ذهنش از کودکی آماده میشه تا یواش یواش نه تنها از ظاهر بیبر بلکه از تمام اعتقادات و رفتار بیبر تقلید کنه و به زودی ما چندصد میلیون انسان بی مغز کپی شده از روی جاستین بیبر برای فراماسونری خواهیم داشت....به این میگن یک نقشه شیطانی تمام عیار!

 

* در ضمن چون اینجا بحث از عروسک و کنترل ذهن شد لازم میدونم این لینک فوق العاده را باهاتون Share کنم، این مربوط میشه به یکی از خوانندگان اروپایی به اسم Kerli که در موزیک ویدئو هاش به طرز اغراق آمیزی از نمادهای ماسونی استفاده میکنه و در معروفترین موزیک ویدئوش به اسم Walking on Air این مساله مسخ شدن با عروسک را به طرز خیلی مرموز و وحشتناکی نمایش میده حتما این را ببینید :

http://vigilantcitizen.com/musicbusiness/kerliss-creepy-mind-control-video

http://pseudoccultmedia.blogspot.com/2009/01/marionette-kerli.html

 

 

 


 

 

/ 1 نظر / 86 بازدید
سپیده

وبتونو خیلی دوست دارم آپم دو تا سر بزنید ممنون به خاطر وب عالی تون