حضور زنان پورنو در ارتش اسراییل با چه هدفی ؟ + تصاویراسراییل با سوء استفاده از زن‌ها سعی بر آن دارد چهره زشت و جنایتکار ارتش خود را تغییر داده و تا حدودی از اعمال شنیع و کثیف سربازان خود اذهان عمومی را منحرف کرده و به جنایات وحشیانه‌اش ادامه دهد.
 
 

اما همین افراد تنها بعد از یک هفته و بعد از اینکه به‌اصطلاح تنبیه شدند، تصاویر زننده‌تری منتشر کردند و با انتشار ویدئویی زننده برگ دیگری از فساد اینبار از نوع اخلاقی را در ارتش صهیونیست‌ها به نمایش گذاشتند.

 

این اقدام هم با سر و صدای محافل خبری رژیم صهیونیستی و مقامات این رژیم مواجه شد که تهدید به تنبیه افراد خاطی کردند، اما در نهایت هیچ اقدامی عملی برای جلوگیری از رفتار سربازهای زن ارتش گرفته نشد.

 

با توجه به تحلیل‌ها و بررسی‌های انجام شده که در زیر به آن‌ها اشاره خواهد شد، به نظر می‌رسد این بار نیز رژیم صهیونیستی برنامه‌ای برای سوء استفاده از زن‌ها در پیش دارد. 

 

سوء استفاده رژیم صهیونیستی از ویژگی‌های خاص زن‌ها امری به دور از انتظار به نظر نمی‌رسد.


چندی پیش باشگاه خبرنگاران با انتشار گزارش‌های تحت عنوان " معروف‌ترین زن جاسوس اسراییل زن تن‌فروش اسراییلی کیست؟" و "شب‌های تل‌آویو چگونه سپری می‌شوند؟" از رسوایی‌های گسترده صهیونیست‌ها در سوء استفاده از زنان منتشر کرد.

در گزارش اشاره شده، به سوء استفاده موساد، سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی از ویژگی‌های خاص زن‌ها در عملیات‌های محرمانه جاسوسی خود برای نیل به اطلاعات طبقه بندی شده پرداخته شد.

 

در این گزارش قصد داریم به دلایل استفاده رژیم صهیونیستی از زن‌ها در ارتش خود و انتشار تصاویر آن‌ها در مجلات ضد اخلاقی و همچنین میزان آزار و اذیت‌های جنسی در ارتش این رژیم بپردازیم.

همان‌گونه که گفته شد، اقدامات غیر اخلاقی اخیر "سربازهای زن ارتش رژیم صهیونیستی" با واکنش بسیاری از رسانه‌های غربی روبرو شد، به‌طوری که برخی از آن‌ها اقدام زننده "زن‌های صهیونیست" را مورد تمسخر قرار داده و آن را موجب رسوایی ارتش اسراییل دانستند.

 

روزنامه انگلیسی The Sun، با انتشار تصاویر این زن‌ها با تیتری درشت نوشت: نوار غزه!

 

این روزنامه در گزارش خود ضمن اشاره به رفتار زننده و غیر متعارف سربازهای اسراییلی، مقامات رژیم صهیونیستی را مورد تمسخر قرار داده و می‌نویسد، ارتش اسراییل کنترلی روی سربازهای جوان خود نداشته و نمی‌‌تواند آن‌ها را آنگونه که باید تربیت کند.

 

اما به نظر می رسد انتشار تصاویر زننده سربازهای زن ارتش اسراییل تنها به عکس‌های آماتور داخل پادگان‌های نظامی این رژیم محدود نمی‌شود، بلکه این کار امری پذیرفته شده در میان صهیونیست‌ها بوده است، به‌طوری که بارها تصاویر زننده و اغواکننده سربازهای زن صهیونیستی روی جلد معروف‌ترین مجلات آمریکایی رفته است. 

 

همکاری مجلات غیراخلاقی آمریکایی با ارتش رژیم صهیونیستی

 

در سال 2007، یک مجله آمریکایی که ویژه بوالهوسی‌های مردان بوده و تصاویر زننده و غیر اخلاقی را منتشر می‌کند، در اقدامی تامل‌برانگیز 5 صفحه کامل آن نسخه و جلد مجله خود را به سربازهای زن اسراییلی اختصاص داد؛ تصاویری بسیار اغواکننده که باعث می‌شد، مخاطب، چهره کریه رژیم صهیونیستی را به فراموشی سپرده و به نیمه دیگری از این ارتش خونخوار توجه کند. 

 

مجله آمریکایی مذکور، روی جلد نسخه منحصرا اسراییلی خود می‌نویسد: آیا "شهوت بر انگیزترین ارتش دنیا" به اسراییل تعلق دارد؟

 

اما به نظر می‌رسد پشت پرده انتشار چنین تصاویر اغواکننده‌ای از زن‌های ارتش اسراییل چیزهای دیگری باشد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی adbusters، تصاویر غیر اخلاقی سربازهای زن اسراییلی، بنا به درخواست کنسول رژیم صهیونیستی در نیویوک منتشر شده بود.

 

براساس این گزارش، سرکنسول صهیونیست‌ها در نیویورک معتقد است انتشار تصاویر برهنه زن‌های ارتش اسراییل در چنین مجلات باعث می‌شود دنیا چهره جنایتکار و زشت دژخیمان صهیونیستی و مسئله اشغال فلسطین و بمب‌های خوشه‌ای را که بر سر مردم غزه فرو می‌ریزد را فراموش کرده و چهره‌ای زیبا از این رژیم در ذهن خود داشته باشند. 

 

دیوید سارانگا، سخنگوی کنسول رژیم صهیونیستی در نیویورک می‌گوید: وقتی مردم به اسراییل نگاه می‌کنند، آن را جنگجو و  متخاصم می‌بینند. مجله آمریکایی مورد نظر، از علاقه مخاطبان خود به مسائل جنسی آگاه است و به همین دلیل دخترهای اسراییلی را در عکس روی جلد مجله خود قرار می‌دهد. 

دو تصویر متفاوت از ارتش رژیم صهیونیستی

 

روزنامه آمریکایی نیویورک‌تایمز در سال 2009 به بررسی سایت‌های ارتش رژیم صهیونیستی پرداخت. 

بنا بر این گزارش، ارتش اسراییل سعی می‌کند تا دو چهره از خود نشان دهد. یکی به مخاطب داخلی و دیگری به مخاطب خارجی. به همین دلیل IDF (ارتش رژیم صهیونیستی) وب‌‌سایتی دو زبانه دارد؛ یکی به زبان عبری و دیگری به زبان انگلیسی.

نسخه‌های انگلیسی و عبری سایت ارتش اسراییل کاملا از هم متفاوت هستند. بنری که در بالای صفحه انگلیسی قرار دارد یک سرباز زن اسراییلی را نشان می‌دهد در حالی که صفحه اصلی سایت عبری،‌ سربازی را نشان می‌دهد که در حال دعا خواندن است. 
نیویورک‌تایمز در ادامه به دلیل این اقدام رژیم صهیونیستی اشاره کرده و می‌نویسد: وب‌سایت انگلیسی زبان IDF به این دلیل از تصاویر زن‌ها استفاده می‌کند که بتواند چهره مناسبی از خود روی مخاطب بین‌المللی ترسیم کند. 

اما تصویری که در نسخه عبری مشاهده می‌شود، مردی است که در حال دعا خواندن بوده و با این کار،  سعی می‌کند که روی مخاطاب داخلی تاثیر بگذارد که سربازها در جنگ به دعا و راز و نیاز مشغول هستند.

استفاده از سربازهای زن برای کسب اطلاعات از جوانان عرب

مقامات امنیتی حماس به جوانانی که در نوار غزه زندگی می‌کنند هشدار داده‌اند تا در دام یگان "Karakal" اسراییل که از زن‌ها تشکیل شده است نیفتند.

بنابراین گزارش، سربازان زن این یگان هنگامی که جوانان از شهرهای نزدیک، به مرز نوار غزه نزدیک می‌شوند با انجام کارهای اغواگرانه آن‌ها را فریب می‌دهند. 

در عملیاتی به نام گربه‌های بیابان، سربازهای زن اسراییلی با نشان دادن بدن خود تلاش می‌کردند جوانان فلسطینی را ترغیب کنند. در این حال شماره تلفن فرد را گرفته و از این طریق با او رابطه برقرار می‌کنند.

حضور زن‌های سرباز در فیس‌بوک

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه العالم به نقل از هاآرتص، "ارتش اسرائیل یگان ویژه‌ای را ایجاد کرده تا سربازان را با جدیدترین ابزار و فناوری‌ها برای زیرنظر گرفتن اوضاع در کشورهای عربی آشنا کند".

بر اساس این گزارش، اطلاعات نظامی اسرائیل از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی فیس بوک و توئیتر، برای آشنا شدن سربازان زن اسرائیلی با جوانان عرب استفاده می کند، تا ارتش اسرائیل بتواند از این راه با این جوانان ارتباط پیدا کند.

هاآرتص نوشت: هدف از این اقدام سقوط جوانان عرب در باتلاق مزدوری و جاسوسی است.

به نوشته این روزنامه، این یگان موظف است انقلاب‌ها در کشورهای عربی را زیر نظر بگیرد. در این نوع جاسوسی سربازان زن و مرد که به زبان‌های عربی و فارسی آشنا هستند، به صورت 24 ساعته تحولات خاورمیانه را زیر نظر می‌گیرند و تلاش می‌کنند مزدوران جدیدی را به کار گیرند".

هاآرتص تأکید کرد: "هنگامی که یک عضو توئیتر یا فیس‌بوک شناسایی شد، یکی از افسران بررسی این فرد را آغاز کرده و تشخیص می‌دهد که از چه راهی می‌توان او را به ورطه جاسوسی انداخت. هدف از این اقدامات تأثیر بر آینده انقلابها در کشورهای عربی از طریق ایجاد آشوب بین کاربران، و فتنه انگیزی بین آنها است".

زنان ارتش اسراییل به آزار و اذیت اسرای فلسطینی می‌پردازند

سال گذشته تصاویری از زن‌های ارتش اسراییل منتشر شد که اسرای فلسطینی را مورد تمسخر قرار می‌دهند. یکی از سربازهای زن اسراییل عکس‌هایی را در آلبومی به نام بهترین سال‌های زندگی من منتشر کرد که باعث خشم جهانی از رفتار صهیونیست‌ها با فلسطینی‌ها شد. 


 

دوبرابر شدن افزایش تجاوزهای جنسی در ارتش اسراییل

در حالی که سربازهای زن اسراییلی، مبادرت به انتشار تصاویر غیر اخلاقی خود در شبکه‌های اجتماعی می‌کنند، میزان تجاوز‌های جنسی نیز در حال افزایش است.

پایگاه صهیونیستی هاآرتص به تازگی گزارشی مبتنی بر افزایش خشونت‌های جنسی در ارتش اسراییل منتشر کرده و می‌نویسد جرایم جنسی در ارتش این رژیم موسوم به IDF‌ دو برابر شده است.

بنابر گزارش سازمان‌های نظامی اسراییل تعداد جرایم مرتبط با آزار جنسی از سال 2011 به دو برابر رسیده است. در حالی که در سال 2011 چهارده مورد تجاوز جنسی در این ارتش گزارش شده بود، اما این تعداد در سال 2012 به 27 مورد رسیده است. همچنین در سال‌های 2010 و 2009، به ترتیب 20 و 26 مورد گزارش شده است.

به گفته مسئول امور زنان IDF، در سال 2011 صدها شکایت مرتبط با سوءاستفاده جنسی گزارش شده است که عمدتا فیزیکی و لفظی بوده‌اند.

در سال 2012، 3 سرباز زن به مقامات خود گزارش دادند که به شدت تحت تجاوز قرار گرفته‌اند.

یکی از جدی‌ترین جرایم جنسی که سال گذشته در ارتش اسراییل گزارش شد؛ مدرسه آموزشی نیروی هوایی رژیم صهیونیستی بود. این مورد در ماه سپتامبر عمومی شد، سه مربی آموزشی این مدرسه به جرم تجاوز به دانش‌آموزان دستگیر شدند.

در ماه‌های اخیر نیز یک پزشک ارتش اسراییل متهم به تجاوز جنسی شده است.

 

حرف‌های رکیک افسران اسراییلی به زن‌های سرباز

به گزارش روزنامه صهیونیستی هاآرتص، افسران آموزشی رژیم صهیونیستی در هنگام آموزش زن‌های اسراییلی به‌ آن‌ها ناسزا گفته و از کلمات رکیک زننده استفاده می‌کنند. 

برهمین اساس کمپینی برای جلوگیری از اهانت‌ افسرهای اسراییلی به سربازان زن ایجاد شده است. پیش از این نیز در ارتش رژیم صهیونیستی کمپین‌های داخلی علیه آزار و اذیت جنسی اجرا شده است ولی این کمپین که عنوان "فضای محترمانه خدمت" را به خود اختصاص داده است، سربازان و فرماندهان درجه پایین را مورد هدف قرار داده و به نوعی تهاجمی‌تر به حساب می‌آید.

کمپین شامل فیلم انیمیشنی به مدت یک دقیقه می‌شود و سربازی را نشان می‌دهد که با افتخار تعریف می‌کند چگونه با کلمات زننده که معانی جنسی دارند با سربازان دختر در پادگان صحبت می‌کرده، در ادامه فیلم نیز سرباز از کلماتی استفاده می‌کند که به روابط جنسی اشاره می‌کند تا اینکه در آخر فیلم معلوم می‌شود چه اتفاقی برای او افتاده است و چطور مقصر شناخته شده و مایه خجالت خانواده و سربازان پادگان شده است.

تجاوزهای عاطف زاهر رئیس واحد نیروی اقلیت‌ها در وزارت دفاع اسرائیل

زاهر افسر بلندپایه ارتش رژیم صهیونیستی است که با ده‌ها دختر جوانی که سه سال دوره خدمت نظامی اجباری خود را زیر دست او گذرانده‌اند تجاوز کرده است اما اکنون وی به تجاوز به ۹ مورد متهم است زیرا ده‌ها نفر دیگر از ترس به پایان نرسیدن خدمت اجباری آنان سکوت کرده‌اند.


وی دختران سرباز را از روزهای اول سربازی برای خود تعیین می‌کرد ولی زمانیکه در رسیدن به یک دختر به دلیل استنکاف باز می‌ماند متوسل به راه‌های عجیب می‌شد که از جمله آن استفاده از دختران سرباز دیگری بود که در اواخر دوران سربازی خود بودند و آنان را مامور می‌کرد تا با قربانی جدید صحبت و وی را متقاعد کنند زیرا در غیر این صورت سرباز مورد نظر نمی‌توانست دوره سربازی سه ساله خود را با موفقیت طی کند.

رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند که زاهر 46 ساله تاکنون به 9 مورد تجاوز که اسناد آن‌ها موجود و در فاصله سال‌های 2007 تا 2011 اتفاق افتاده متهم شده است.

مدارک و اسناد بیشتری از رسوایی‌های ارتش رژیم صهیونیستی موجود است که در گزارش‌های بعدی به آن‌ها اشاره خواهد شد.

 

/ 0 نظر / 181 بازدید