مراسم اسکار

(سمت راست تندیس اسکار (Oscar) و سمت چپ تندیس اسیریس (Osiris) یکی از خدایان مصریان و فراماسون ها)

 

 هنوز معلوم نیست که چرا به این مراسم اسکار میگویند. اما دو نکته وجود دارد : 

1- تندیس اسکار کاملا به شکل تندیس اسیریس(Osiris)، خدای مصریان است . اسیریس همان کسی است که آبلیسک (Obelisk) از اعضای بدن اوست . همان عضوی که وی با این که آن را نداشت توانست ایسیس(isis) را باردار کند. و از ازدواج اسیریس و ایسیس (این دو خواهر برادر اند ) هروس (horus)به دنیا میآید . همان کسی که الان چشم او به عنوان نماد فراماسونری شناخته میشود . 

2- نام دو واژه OScar و OSiris بسیار شبیه هم است . 

واقعا چرا آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک (AMPAS) که مجری این همایش است؛ باید تندیس این مراسم را به شکل اسیریس  بسازد ؟ این آکادمی متعلق به کشور ایالات متحده آمریکا است ؛ چرا این کشور باید نمادی را استفاده کند که اصلا ارتباطی با آن فرهنگ ندارد ؟ و در ضمن این نماد در تفکر مردن (منظور فراماسونری است ) به عنوان یکی از نماد ها استفاده میشود . 

در حقیقت این مراسم آشنایی بیشتر مخاطبین با برتین های هالییود است . که جالب است که این مراسم به طور زنده در بیش از 200 کشور به نمایش درمیاید . 

بهتر است نگاهی به ریشه هالیوود (hollywood) داشته باشیم . هالیوود به معنای چوب درخت راش است . اما واقعا مسخره نیست که صنعت سینمای آمریکا آن هم با این عظمت به معنای چوب درخت راش باشد ؟ آیا شک نمی کنید ؟ 

در حقیقت هالیوود یک L اضافه دارد که اگر آن را از این ترکیب جدا کنیم میشود "holy wood " یا  چوب مقدس. اما چوب مقدس چیست ؟ این مطلب را  دیگر حتما باید بدانید که ایالات متحده آمریکا را یهودیان افراطی (صهیون ها) در دست دارند. و با این نگاه باید درک کنیم که این یهودیان افراطی (که البته همه ی آن ها عضو شبکه های مخفی مانند فراماسونری - شورای 13 تاجدار و کمیته 300 اند) میخواهند فرهنگ خودشان را در جهان برای ظهور مسیح (دجآل/ مسیح دروغین) که البته یک یهودی است؛ القا کنند. برای همین  نام چوب موسی (ع) را به عنوان اسم صنعت سینمای آمریکا انتخاب میکنند. 

اما چوب مقدس موسی (ع) با چوب مقدس یهودیان افراطی تفاوت های آشکاری دارد. موسی (ع) از آن چوب برای هدایت و آزادی قوم یهود استفاده کرد. اما یهودیان افراطی از آن برای گمراهی و نابودی انسانیت استفاده میکنند. به شکلی که هالیوود جهان را به فحشا (حتی در سنین پایین)، قدرتمند دانستن آمریکا(ابزار دست یهودیان افراطی)، اعتقاد به جنگ آرماگدون( جنگی که دجاّل ظهور خواهد کرد) ، دنیا پرستی و ... دعوت میکند. 

و این جای ماجرا جالب است که از شبکه ی سه در برنامه هفت، گوشه هایی از این مراسم که همان اسلحه ی دست صهیون هاست به نمایش در میاید که این عمل صدای خواب غفلت مسئولان مربوطه را به گوش میرساند. شاید برای اولین بار باشد که مراسم اسکار، از رسانه ی ملی پخش میشود . این عمل موجب ایجاد یک جاده برای عبور مسائلی بد تر این هاست . به عنوان مثال اگر همین طور دست روی دست بگذاریم؛ ممکن است در آینده شاهد پخش زنده ی این مراسم باشیم . بنابراین همه ی سخت گیری که نسبت به این موضوع داریم به خاطر نابودی این جاده است که اگر زمانی تردد از آن زیاد شود دیگر نمیشود جلوی آن را گرفت .

/ 0 نظر / 4 بازدید